Bager Liebherr

Shitet nga: Fatmir 05 Tet 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet bageri Liebherr 900.Ne gjendje te mire pune.Viti i prodhimit 1991,14ton posedon 2korpa ngarkuese dhe te kanallit.Motorri 4klipsh me ajer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim