Bageri 11 T 2003

Shitet nga: Xhevat 11 Gsh 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet bageri Komatsu i ardhur nga Zvicrra shum i ruajtur punon shum mir osht i vitit 2003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim