Bagerin 1.6ton iardhur nga zvicrra -94

Shitet nga: xhevat 09 Jan 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes bagerin 1.6 ton i ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte pa asnje defekt etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim