Diezel 87

Shitet nga: Feriz 24 Gsh 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Qe 17 muaj ika skaduar regjistrimi
Ne gjendje te mir dizell 1987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim