Fiat Ducato 14

Shitet nga: sulejman 03 Shk 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës

Kamioneta eshte Fiat Ducato 14 eshte mire dhe i kompletuar
kamioneta eshte i ardhur nga Zvicra dhe i doganuar Me Tabela RKS
Eshte me 6 ulese eshte 2.8 TDI
Viti eshte 1999 eshte DIESEL
Ka 4 gomat e dimrit te reja
dhe 4 gomat veres te reja
KERKOJ BLERES SERIOZ

044 321 216

DISKUTOJM

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim