Fiat dukato 2.8

Shitet nga: Urim 02 Mar 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Fiat dukato ne gjendje shum te mir teknike 2.8 1 vit regjistrim viti 2003 me 137000 km me liber tservisit shum I shtrengum. Per me shum kontakto wiber +37744546827.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim