Ford Transit 2.0 turbo diesel V.P -02

Shitet nga: ardit 02 Jan 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
gjithqka ne gjendje te rregullt..osht viti i par qe o registru nks.. NR tel.. +37745306019 : Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim