Ford transit

Shitet nga: Alban 27 Sht 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes ford transit ne gjendje perfekte , i sapo ardhur nga zvicrra , doganen e paguar, homologimin e kryer. Pres bleres serioz, mundsi ndrrimi me automjet , dhe material per izolim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim