Ford tranzit tdi -00 kb dizel e qlajmrume

Shitet nga: mefa 16 Gsh 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Fordi ka 5 dyre osht I perdorur gjermani per furre buke ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim