IVECO Magirus

Shitet nga: Shkelqim 30 Mar 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet iveco ne gjendje te rregullt me guma treja regjistrimi skaduar i qlajmruar bojm ndrrum edhe me vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim