Iveco

Shitet nga: Ramiz 19 Sht 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamjani iveco viti prodhimit 1994 motori 2.5 turbo esht ne gjendje shum te mir nuk ka nevoj me investu kurgjo kiper 3 anet shitet urgjent regjistrim ka dhe nje muaj qmimi 2900 per info tjera kontakto 044302882
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim