Iveco 2004 dizel

Shitet nga: Ilir 12 Dhj 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamjoneta iveco 2004 dizel me vetum 110000 km prej swis me goma te reja e kompletume e gatshme per pune boj ndrrim me kuzhin edhe mobile
Kontakti 045516083
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim