Iveco 35-10

Shitet nga: Iveco 17 Shk 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveco 35-10 viti 91 ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim