Iveco 35-8

Shitet nga: Ylber 30 Nën 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet iveco 2.4 diezel gjendje te mir ka 7 muj denim qmimi 1000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim