Iveco kombi shes orgjent

Shitet nga: Iveco 25 Dhj 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin iveco 5200 kg ngarkes ne gjendje tmir cmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim