Iveco

Shitet nga: Ramiz 15 Tet 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamjani iveco viti prodhimit 1994 turbo dizel 2.5 kiper 3anet ne gjendje shum te mir regjistrim I skadum nuk ka denim prekolicen 3me 2 e aluminit qmimi 2900 te interesuarit te lajmrohen nr 044302882
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim