Iveco

Shitet nga: Riza 13 Shk 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet iveco 50c.15c. 2004 ka kompresor ka bllokada ka jestik ka rimorkio 5.20 e gjer 2.10 regjistrimi i par ne kosov 28.02.2016 koshnica me ajr prekolica ka hebobin siq shihet ne foto nr: 045582956--045944425.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim