Iveco 35/10 Me dogan

Shitet nga: Halil 27 Mar 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: 35-10
Shes kamioneten ne gjendje te mirë i ardhur nga zvicra doganen e ka te paguar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim