Iveco

Shitet nga: bashkim 02 Mar 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
iveco viti prodhimit 95 regjistrim deri fund qeshorit krejtsisht ngjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim