Iveco 35-8 viti 88 regjiistrim edhe 2 muje

Shitet nga: Xhevat 31 Mar 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Iveko ashte shum ne gjemdje te mirregjistrim edhe 2 muj te gjitha i punojm po shihet edhe ne foto te kaluar 170000 km
Ashte per 8 persona ergjistrume mund te thirrni edhe ne viber i njejti numer ngarrkim ashte i lejum 1.5 T
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim