Iveco 35.8

Shitet nga: Iveco 21 Mar 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
shes iveco 35.8 ne gjendje te rregullt, regiistrim ka edhe 1 muj, bej ndrrim edhe pikap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim