iveco

Shitet nga: iveco 21 Pri 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
shes oregjend ivco dally esht ne gjendje te mir 2.5 turbo dizell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim