shese kombi iveco zvicres

Shitet nga: iveco 17 Mar 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
shese kombin iveco 35 s 13 me dogane te paguar homologim edhe regjisttuar 1 vite .kombi posedon Abs airbak servo csp centrall gjamat me rryme kombi eshte i ardhte prej Zvicres ne gjendje te mire teknike...
+37744256012


bmw opel golf mercdes honda troje shpija ttiki ford passat fiat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim