u shit flm merr jep

Shitet nga: Kastriot 25 Mar 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
U shit flm merr jep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim