Iveko 12/35

Shitet nga: Rizah 21 Dhj 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveko 12/35 Kiper - Bllokad - Retarder per ne teposhtz Frenon vet, Kamioneta esht ne gjendje te shkelqyer siq shifet ne foto nuk i mungon sen hiq i gatshem per pun i regjistruar +t6 Gomat i ka te reja per me shum info mundeni me kontaktu ne Nr 045-582-956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim