Iveko dayli

Shitet nga: Urim 21 Jan 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi iveko viti 1990 diezel ne gjendje te mir te kariseris dhe ne gjendje te mir te motorit motori esht normal nuk eshte hidraulik . I qlajmrum ne gjendje te rregullt me dokumenta .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim