KAMION MERCEDES-BENZ 814

Shitet nga: Ilir 08 Gsh 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamion 814 ne gjendje shum te mire. +37745640414 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim