KAMION VOLVO F6 14 turbo U SHIT FLM

Shitet nga: Bajram 19 Shk 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion volvo f6 , ne gjendje te rregullt. Gjendemi ne hyrje te velekinces
per me shum informacione nr i kontaktit. 044 469 839
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim