KOMBI DIZELL 1.9 ORIGJINAL 135000 KM

Shitet nga: Lazim 24 Jan 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet ose ndrrim me vetur i ardhun nga gjermanija punon shum mir hargjimet e vogla 3 ulse i ka perpara mbrapa i mbyllt viti 2002 135000 kilometra i ka origjinal i pershtatshem per gjithqka permashum info muni edhe ne viber me thirr. +4915254922858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim