Kamijonete iveco

Shitet nga: hysen 17 Tet 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
i pa doganuar ka ardhur prej zvicres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim