Kamion Iveco

Shitet nga: Betim 25 Dhj 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
5200kg ngarkes ne gjendje te mir shes orgjent me nje cmim te mir ose ndrroj orgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim