Kamion Iveco 2007

Shitet nga: IVECO 15 Tet 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 299 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveco 2007 per me shume info ne tel : 045573131

Te kaluara vetem 134.000KM

Dimenzionet

i Gjate 6m.20cm
i Larte 2m.20cm
i Gjere 2m.20cm

Mundesi ndrrimi me Vetur

Qmimi i VolitshumKosov : Florent Dermaku 044 579 300

045573131 - Florenti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim