Kamion Mercedes-Benz Disel

Shitet nga: Abedini 03 Shk 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni është Mercedes Disel vozitet me kategorien BE
Është në gjendje të rregullt
dimenzioni i sandekut 2.2 gjersi , 2.2 lartsi dhe 4.4m gjatesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim