Kamion VW LT

Shitet nga: haki kallaba 02 Mar 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi LT 35.Viti I prodhimit 1988. Naft 2.5 turbo disel posedon hepebin motorrin e ka te audi b4 per me shum 044195772 ose ne viber +37744823119
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim