Kamion bartes

Shitet nga: Perparim 11 Sht 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion Bartes ne gjendje te rregullt duke punuar punon pa asnje problem per info kontakto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim