Kamion

Shitet nga: Granit 13 Gsh 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 800 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin me kran 4 tonsh ne gjendje te rregullt i ardhur nga zvicra regjistrimi i dyt rks osht 1 vjet kah regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim