Kamion

Shitet nga: Afrim 22 Jan 02:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion Aktros 1835 viti i prodhimit 2000 ne gjendje te rregullt 1 vite pune ne kosove. ka edhe pompen e kiperit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim