Kamion

Shitet nga: Kamion 27 Jan 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes aktros 2540 viti 12 .2000 te kalume 380000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim