Kamion

Shitet nga: Fanol 15 Shk 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion Man 19361 Kiper Viti i prodhimit 1985 " me ndimse". ne gjendje te rregjullt i clajmrun
ndrrimi i mundshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim