Kamionet LT

Shitet nga: Adonis 20 Nën 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
KAMIONET LT SHITET OSE NDERROHET ME PIKAP ESHTE SHUM I RUJTUN GOMAT I KA TE REJA DIMER DHE VER NGARKON DERI NE 2 TON ESHTE I QLAJMRUM DHE NUK KA DENIME N MOTORR ESHTE PERFEKT EDHE NE KARISERI ESHTE SHUM I RUJTUN JOM TU E HEK PERSHKAK QE E KAM NDAL VEPRIMTARIN E PUNES. PRES BLERES SERIOZ FLM SHUME. Qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim