Kamionet mercedes

Shitet nga: bashkimi 24 Sht 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamioneta mercedes ka regjistrim kamioneta ka 6 ulse dhe e pershtatshme per ngarkes dhe punon mier bajm edhe ndrrim me naj kamionet mat vogel ose vetur kamioneta asht dupllak kontakt edhe ne viber shum e pershtatshme per ngarkim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim