Kamionet

Shitet nga: Ferush 15 Jan 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 850 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioneta per 7 persona
viti1996 2.4 disel

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim