Kamionete -91

Shitet nga: Agim 20 Gsh 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Viti:1991
2.4 Disel
Regjistrim nje vit
Në gjendje shumë të mirë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim