Kamionete

Shitet nga: Lind Rrustemi 28 Shk 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioneta e markes Hyundai e ardhur nga zvicrra.
Eshte e vitit 2002 ka 256000 km te kaluara 2.5 dizel
Rrotat prapa jane dopio.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim