Kamioneten LT35

Shitet nga: Fatmir 06 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHes kamioneten LT35 me kiper ne tri anet dhe kranin deri ne 1800kg
Ne gjendje te mire teknike dhe te gjitha gomat e reja .
Rexhistrimi i par ne Kosove i ardhur nga Zvicrra
Nrrim i mundshem me ndonje kombi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim