Kamioni ne shitje per montim te shtyllav elektrike

Shitet nga: Hasan 10 Shk 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin me vinq dhe kabin 25m naltsi dhe 450kg ransi te kalume vetem 61000km
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim