Kamjonet T4 2.4 dizell

Shitet nga: kastriot 26 Jan 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes t4 ne gjendje te rregullt servisin e krym gomat e dimrit regjistrim 7 muj kariserin shum te paqt pa as ni vrejtje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim