Kamjoneta T4 Dizel 2.4

Shitet nga: Kastriot 19 Sht 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamjoneta T4 Dizel 2.4 pa Turbo ne gjendje te rregullt teknike regjistrim ka edhe 8 Muj ka Rimorkion 3 Metra me gjersi 2 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim