Kamjoneta ford transit 2.4TDI 2004

Shitet nga: gentrit 19 Shk 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamjoneta ford transit 2004 2.4 TDI
rks 1 vit rigjistrimi par i sapoardhur nga gjermania

per me shum info kontakto ne nr tel +37745269990 & 044256319
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim