Kolic per Vetur

Shitet nga: Zijadin 14 Jan 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
E pa perdorur eshte ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim